Drukuj
Kategoria: Główna
Odsłony: 4823

 

    Obchody Święta Narodowego

                Zarząd Stowarzyszenie Greków w Polsce ODYSSEAS  zaprasza wszystkich rodaków i przyjaciół w dniu 28 Marca w sobotę godz. 18.00, na obchody Święta Narodowego  do:

AGRO obiekt hotelowy   ul. Zwycięska 4 . Do dyspozycji Gości jest parking .                                                 Dojazd bezpośredni autobusem 113 - przystanek Husarska.

 

  

           W programie  dyskusja w sprawie  problemów Stowarzyszenia       oraz zabawa przy greckim zespole artystycznym ZORBA  z  Wałbrzycha  którego liderem jest   Kostas Bogdos .

Konsumpcja we własnym zakresie.   Możliwość dokonywania zakupów produktów i potraw greckich przygotowanych przez Panią Agatę ze Świdnicy.

       Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego uczczenia Święta Narodowego 25 Marca.

Jednocześnie przypominamy naszych członków do opłacenia składek  oraz zachęcamy  o odpisie 1% z podatku na rzecz Stowarzyszenia .      Nr. KRS 0000279678

      Kontakt tel. 601386087 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" style="color:rgb(17, 85, 204)">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                                                     Zarząd Stowarzyszenia